Bazény VALLA, filtrace, protiproudy
 Bazény VALLA, zastřešení
 Bazény VALLA, lamelové zakrytí

Zastřešení bazénů

Léto ve Vašem bazénu může být delší, čistější a teplejší

Zastřešením z polykarbonátových dutinkových skel docílíme skleníkového efektu, kterého využijeme pro ohřev vašeho bazénu. Zastřešení má vynikající tepelněizolační vlastnosti, a proto je teplota bazénové vody udržována i za větrného počasí nebo při nočním ochlazení. Zastřešení dokonale chrání vodu před padajícím listím, pylem, dešťovou vodou a jiným znečištěním. Výrazně se také zvýší bezpečnost v okolí bazénu, což oceníme zvláště u malých dětí nebo domácích zvířat. Výrazně se sníží potřebné množství bazénové chemie, odpařování vody a hlavně - prodlouží se koupání o několik měsíců.

Zastřešení - graf teplot

Konstrukce je vyrobena ze speciálních masivních profilů z hliníkové slitiny AlmgSi0,5 s povrchovou úpravou přírodní elox - stříbrný, zaručující velmi vysokou životnost (za příplatek imitace dřeva). Veškeré použité přídavné materiály jsou pouze z hliníku, plastu nebo nerez oceli. Segmenty jsou vyztuženy 3-5 příčnými výztuhami. Výplň zastřešení je standardně zhotovena z jednokomůrkového polykarbonátu o síle 10 mm s ochranou proti UV záření. (Za příplatek možno čtyřkomorový polykarbonát.) V nabídce je také za příplatek několik barevných odstínu polykarbonátu. Kolejiště je vyrobeno ze speciálních profilů (plochých, nášlapných) z hliníkové slitiny v provedení elox. Jednotlivé segmenty jsou aretovány pomocí zástrčí proti nežádoucímu posuvu. Segmenty jsou utěsněny proti vniknutí nečistot pod segment speciální těsnící gumou s dlouhou životností, spodní lišta je těsněna kvalitní folií. Obě čela jsou odnímatelná, dveře jsou standardně osazena do většího čela. Je možné osadit boční výsuvné dveře v libovolné kombinaci. Rozměry zastřešení v ceníku jsou pouze v základních řadách, dle požadavků lze vyrobit různé rozměry a tvary, dle možnosti výroby a statických vlastností.

Námi dodávané zastřešení je technicky, dílensky a materiálově velmi kvalitní, certifikované s ověřenou nosností a pevností.

 

Druhy zastřešení

 

Ceník zastřešení 2023

OBLOUKOVÉ KLASIKOBLOUKOVÉ KLASIKOBLOUKOVÉ KLASIKOBLOUKOVÉ KLASIK

 

 

NAVRCHOLU.cz